برند سیوو کت

برند سیوو کت

محصولات سیوو کت

کمپانی سیوو کت (Sivo Cat) در کشور هلند و در حوزه تولید انواع خاک توالت گربه فعالیت دارد. از جمله خصوصیات این خاک می توان به قدرت جذب بالا و جذب بوی بد اشاره نمود. این شرکت تولیدات خود را با کمک متخصصان مجرب و با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید می کند.

مشخصات خاک گربه سیوو کت

خاک توالت گربه سیوو کت با رایحه های مختلف، به حذف بوی نا مطبوع ادرار گربه و ایجاد رایحه خوب در محیط اطراف کمک می کند. خاک های گربه سیوو کت دارای خواص آنتی باکتریال و ضد قارچی بوده که از بروز بیماری های قارچی و عفونی در حیوان و انسان جلوگیری می نماید. خاک گربه برند سیوو کت از نوع بنتونیت 100٪ طبیعی و سفید تولید شده و بوی بد را کنترل می کند. خاک سیوو کت گرد و غبار کمی داشته و با قابلیت جذب رطوبت بالا، بعد از هربار ادرار یا مدفوع گربه، خاک به ادرار و مدفوع می چسبد و ایجاد یک گلوله می کند که می توان به راحتی آن را برداشته و در سطل زباله انداخت. خاک سیوو کت (Sivo Cat)، از نظر اقتصادی بسیار باصرفه است. و به دلیل گرد و غبار کم دانه های خاک گربه، برای حیوان و صاحبش ایجاد آلرژی نمی کند.

پت شاپ آنلاین باران پت ارائه کننده مجموعه ای کامل از غذای خشک و تر و لوازم بهداشتی گربه مانند انواع خاک توالت گربه، ظرف خاک گربه، بیلچه و خاک گربه به دوستداران حیوانات خانگی می باشد. شما می توانید به راحتی و در هر زمان از شبانه روز اقدام به خرید اینترنتی لوازم مورد نیاز پت خود نمایید و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.