برند ویسکاس

برند ویسکاس

محصولات ویسکاس

برند ویسکاس از تولید کنندگان قدیمی که در زمینه تولید غذای خشک و کنسرو و پوچ و تشویقی مخصوص گربه فعالیت دارد. این برند سال های زیادی در عرصه محصولات غذایی گربه دارد و قدمت آن به سال 1936 باز می گردد. نام اولیه این برند در سال های اولیه کال کان بوده و در امریکا فعالیت داشت. برند ویسکاس تحت مالکیت شرکت آمریکایی Mars, Incorporated می باشد. محصولات ویسکاس را به راحتی می توانید از پت شاپ آنلاین باران پت خریداری کنید.

محصولات گربه ویسکاس

غذای گربه ویسکاس باکیفیت عالی برای گربه بالغ و بچه گربه ها تولید می شود. مجموعه این شرکت با آگاهی کامل از نیازهای غذایی گربه ها در سنین مختلف، اقدام به تولید محصولات باکیفیت کرده اند که محبوبیت زیادی در بین صاحبان حیوانات خانگی کسب نموده است. غذای خشک گربه ویسکاس مجموعه کاملی از ویتامین ها مانند ویتامین , C , E , A و تائورین دارا می باشد. وجود این ویتامین ها در ترکیبات محصولات ویسکاس، سبب حفظ سلامت گربه ها می شود. تنوع غذای گربه ویسکاس شامل غذای خشک و مرطوب (سوپ، کنسرو و…) برای گربه در تمام سنین، گربه بالغ و بچه گربه، می باشد.

محصولات برند ویسکاس در دو دسته، غذای خشک گربه ویسکاس و سوپ و کنسرو ویسکاس تولید می شوند.

غذای خشک گربه ویسکاس

غذای خشک گربه ویسکاس از نظر کیفیت تولید با برندهای هپی کت و جوسرا در رقابت است. غذای گربه ویسکاس از بهترین مواد اولیه تهیه می شوند تا نیاز های تغذیه ای گربه را رفع و زندگی سالم برای او فراهم کنند. غذا بچه گربه برند ویسکاس وعده غذایی کامل و متعادل شده است که ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای یک زندگی سالم و شاد را برای همه نژاد کیتن تامین می نماید.

غذاهای خشک گربه whiskas با طعم های متنوع شامل پروتئین گوشت، مرغ و ماهی تولید می شود. غذای خشک گربه با طعم مرغ، غذای خشک گربه با طعم غذای دریایی و غذای خشک گربه با طعم ماهی، غذاهایی باکیفیت و مقوی برای گربه بالغ است که به حفظ سلامت عمومی گربه ها کمک زیادی می کند. غذاهای خشک گربه ویسکاس کاملا متعادل و بالانس شده هستند و انرژی و کالری متناسب با پت را حفظ می کنند.

کنسرو گربه ویسکاس

سوپ و کنسرو گربه ویسکاس از نظر کیفیتی با برند های وینستون، پورینا و فلیکس قابل رقابت است. انوع کنسرو گربه ویسکاس بسیار خوشمزه و اشتها آور است.

کنسرو گربه ویسکاس نیز از نظر طعم متنوع هستند. کنسرو گربه ویسکاس با طعم گوشت گاو، غذایی بسیار زودهضم و خوشمزه است که مشکلات گوارشی گربه به کاهش می دهد. انواع ویتامین و مواد معدنی و اسیدهای چرب ضروری امگا ۳ و امگا ۶ برای تقویت پوست و موی گربه در این کنسروها گنجانده شده است.

غذای خشک گربه و کنسرو گربه و تشویقی گربه برند Whiskas باعث شادابی پوست و سلامت و براقیت مو و سلامت بینایی و نیز افزایش انرژی در گربه شما می شود. به راحتی می توانید با خرید آنلاین این غذاها از پت شاپ باران پت به سیستم حیاتی گربه کمک کرده و نیز به دلیل داشتن کلسیم و فسفر از تقویت دندان ها و استخوان ها گربه های خانگی خود اطمینان داشته باشید. تنوع طعم این محصولات به قدری است که هیچ گربه ای قادر به مقاومت با آن نیست.