برند هپی کت

برند هپی کت

محصولات هپی کت

برند هپی کت (Happy Cat) یکی از قدیمی ترین برند های تولید کننده غذای گربه توسط خانواده باوارین (Bavarian) در دهه ۱۹۵۰ در ورینگن آلمان تاسیس شد. فعالیت این برند در زمینه تولید غذاهای سالم و از مواد محلی فاقد سویا، رنگ، مواد نگهدارنده و مواد افزودنی می باشد. شرکت هپی کت محصولات غذایی مانند غذای خشک گربه و کنسرو گربه، برای انواع نژاد گربه تولید می کند. کمپانی هپی کت در فرآیند تولید محصولات خود از فرمولاسیونی استفاده می کند که سبب تقویت سیستم ایمنی، سلامت پوشش و پوست و تقویت کبد می شود.

محصولات هپی کت (Happy Cat)

غذای گربه برند هپی کت در 3 رده organic , super premium و high premium تولید می شود که تمام نیازهای مشتری ها را تامین کند. شرکت هپی کت برای همه رده سنی و هر نژادی، غذای مختلفی ارائه می دهد. همچنین برای گربه هایی با رژیم غذایی خاص نیز، غذای مخصوص تولید و عرضه می نماید. محصولات کمپانی هپی کت دارای خصوصیات زیر می باشد:


-    بالاترین کیفیت مواد غذایی ساخت آلمان
-    استفاده از مواد خام اولیه با بهترین کیفیت
-    قابلیت هضم بالا تا ۹۰ ٪ برای گربه ها
-    استفاده از پروتئین حیوانات تازه کشته شده، تازه و سالم
-    فاقد سویا و گلوتن و هیچ گونه رنگ دهنده، طعم دهنده و نگهدارنده مصنوعی
-    دارای نسبت متعادلی از پروتئین و چربی جهت تامین انرژی و جلوگیری از چاقی و مشکلات مفصل

غذای خشک گربه هپی کت

غذای گربه هپی کت حاویی مقدار متعادلی از پروتئین، ویتامین، مواد معدنی و … می باشد که برای تامین انرژی انواع نژاد گربه مناسب است. وجود چربی غیر اشباع و امگا 3 و امگا 6 از منابع بسیار با کیفیت گیاهی و حیوانی باعث تقویت گربه ها می شود و سلامت بدن آن ها را حفظ می کند.

کنسرو گربه هپی کت

کنسرو و خوراک گربه هپی کت به دلیل دارای بودن میزان رطوبت بالا و بافت طبیعی نرم گوشت، بسیار لذیذ و خوش خوراک می باشد. به دلیل بالا بودن میزان پروتئین و پایین بودن کربوهیدرات موجود در کنسرو گربه هپی کت، برای گربه ها مفید است.

در تولید کنسرو گربه هپی کت از گوشت تازه و سالم استفاده شده تا بافتی نرم و لطیف داشته باشد و غذایی کامل برای گربه های دلبند شما می باشد. این کنسروها حاوی یک منبع منحصر به فرد پروتئین حیوانی هستند و به همین دلیل برای تغذیه گربه های بدغذا و حساس مناسب می باشد.

پت شاپ اینترنتی باران پت ارائه کننده محصولات متنوع و کاربردی از برند های معتبر برای سلامت و آسایش حیوانات خانگی می باشد. شما می توانید انواع غذا و لوازم مورد نیاز حیوان خانگی خود را به صورت آنلاین از این پت شاپ خریداری نمایید.