برند استفان پلاست

برند استفان پلاست

محصولات استفان پلاست

شرکت استفان پلاست (Stefanplast) در سال ۱۹۶۴ میلادی در ایتالیا شروع به تولید محصولات پلاستیکی نمود. از جمله محصولات تولیدی این شرکت لوازم مخصوص حیوانات خانگی می باشد که شامل باکس حمل با مجوز پرواز، ظروف آب و غذا، انواع توالت گربه و سگ، جای خواب و … قابل ذکر است. محصولات برند استفان پلاست دارای گواهینامه های کیفی ISO9001، گواهی کیفی OHSAS 18001 و گواهی کیفی ۱۴۰۰۱ برای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از ایجاد آلودگی می باشد. پت شاپ باران پت محصولات این شرکت را برای به صورت انلاین در وبسایت خود عرضه می نماید.

انواع محصولات برند استفان پلاست

هدف شرکت استفان پلاست تولید لوازم حیوانات خانگی بر پایه آخرین دستاوردهای علمی جهان است. تیم استفان پلاست شامل مهندسان ماهر، طراحان گرافیک و توسعه‌دهندگان معتبر می شود. این برند با تولید محصولاتی با کیفیت‌بالا با استفاده از مواد‌ نوآورانه، خواسته های حرفه‌ای صاحبان حیوانات خانگی در سراسر جهان را پاسخگو می باشد.

باکس حمل و نقل استفان پلاست

زمانی که بخواهید با حیوان خانگی خود به سفر بروید نیاز به یک باکس امن خواهید داشت. همچنین برای سفرهای هوایی نیز باید باکس حیوان شما استانداردهای لازم برای پرواز را داشته باشد. برند استفان پلاست طیف وسیعی از انواع باکس حمل و نقل گالیور و تراول شیک در سایزهای مختلف را تولید نموده که تمامی استانداردهای لازم جهت سفر را دارا می باشند.

جای خواب استفان پلاست

جای خواب های زیبا و راحت دارای کفی استاپ دار استفان پلاست مانع از لغزیدن آن بر روی سطوح می شود. از این محصول از جنس پلاستیک بوده و می توان به عنوان وان حمام نیز استفاده نمود. همچنین منافذ طراحی شده در کف این محصول علاوه بر تهویه رسانی، کمک می کند تا در زمان شست و شو، آب درون آن جمع نشود.

ظرف آب و غذا استفان پلاست

هر سگ یا گربه ای نیازمند ظرف مخصوص و جداگانه برای آب و غذا می باشد. انواع ظروف آب و غذا استفان پلاست با رنگ بندی متفاوت بصورت تکی و دوقلو، با کفی استاپدار موجود می باشد.

توالت و لوازم جانبی استفان پلاست

اگر گربه شما در ظرف توالتش راحت نباشد و یا نتواند به راحتی از آن استفاده کند، حتما در خارج از ظرفش دستشویی می کند. بنابراین انتخاب ظرف توالت مناسب برای گربه ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. انواع توالت مسقف و غیر مسقف استفان پلاست با رنگ و طراحی های متنوع توسط این کمپانی تولید می شود.