برند ساویک

برند ساویک

محصولات ساویک

برند ساویک (savic) بیشتر از 40 سال در زمینه تولید محصولات پلاستیکی با کیفیت بالا، باکس حمل و محصولات بهداشتی در بازار مراقبت از حیوانات خانگی فعالیت دارد. این شرکت بلژیکی محصولات خود را براساس نوآوری و خلاقیت تولید می کند تا پاسخگوی نیازهای مصرف کننده ها باشد. امروز ساویک با افتخار در حداقل 80 کشور جهان به فروش می رسد.

انواع محصولات گربه برند ساویک

انواع ظرف های غذا و آب ساده و مخزن دار و ظرف خاک و بیلچه گربه با طرح های زیبا از تولیدات برند ساویک می باشد. جای خوای نرم و به صورت شکل های متنوع برای گربه و انواع لوازم بهداشتی گربه مانند، پد بهداشتی در ابعاد مختلف، درب تردد، شیشه شیر و ... توسط برند ساویک عرضه می شود.

انواع محصولات سگ برند ساویک

از جمله تولیدات برند ساویک برای سگ ها می توان به انوع ظرف های غذا و آب ساده و مخزن دار در رنگ ها و طرح های مختلف، کیف های زیبا و باکس حمل سفر با کیفیت اشاره کرد. از لوازم بهداشتی سگ ساویک هم پد بهداشتی در ابعاد مختلف، درب تردد، شیشه شیر و ... مخصوص سگ اشاره کرد.

لوازم جونده ساویک

هر جونده ای برای زندگی در خانه به غذا، بستر، ظرف توالت، جویدنی و… احتیاج دارد. برند ساویک لوازمی چون قفس، باکس حمل جونده و ...  که برای انواع جوندگان تولید می کند.

شما می توانید از پت شاپ اینترنتی باران پت به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز اقدام به خرید مایحتاج حیوانات خانگی عزیزتان نمایید. و اطمینان داشته باشید که سفارشات تان در سریع ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید می رسد.